«Қамқорлық» қайырымдылық акция айлығын өткізу туралы

21.01.2017

Сандықтау ауданы                            Отдел образования

білім бөлімінің                                                 Сандыктауского района

«Широковская негізгі мектебі»                       государственное учреждение

мемлекеттік мекемесі                                       «Широковская основная  школа»

10.01.2017 №2

«Қамқорлық» қайырымдылық акция айлығын өткізу туралы

Ақмола облысы Білім басқармасының  06.01.2017 ж. №04-02/54 бұйрығы негізінде, Ақмола облысы білім Басқармасының 2017 жылғы 06 қаңтардағы № 3 бұйрығы,  «Сандықтау ауданының білім бөлімі» ММ 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 3 ««Қамқорлық» қайырымдылық акция айлығын өткізу туралы», мектеп жасындағы балаларды оқумен, мектепке толық қатысуын қамтамасыз ету мақсатындаБҰЙЫРАМЫН:

1.     «Қамқорлық» қайырымдылық акциясы 2017 жылы 10 қаңтардан 10 ақпан аралығында жалпы орта білім беретін мектептерде өткізсін;

2.     Ашиткова Т.А. «Қамқорлық» қайырымдылық акция мен жалпы орта білім беру бойынша айлығының  шаралар жоспарын бекітсін және ұйымдастырсын.

3.     Мұғалімдер, ата-аналар қоғамдарына оқумен қамтамасыз етілмеген балар мен жасөспірімдерді анықтау үшін аулалық тексеріс жүргізу бойынша, 9 сынып бітірген оқушыларға аса көңіл бөлу, бірге жұмыс жалғастырылсын.

4.     Хикимова Г.А., Ашиткова Т.А. оқушылардың сабаққа қатысуын күн сайын тектерсін.

5.     Майер Т.К., Денисова Н.В. оқушыларды ыстық тамақпен 100 % қамтамасыз етсін.

6.     Сынып жетекшілер, пән-мұғалімдермен бірге аз қамтамасыз отбасындағы  және ата-анасының қамқорысыз қалған балаларды

ақысыз тамақпен, киіммен, аяқ киіммен, оқу құралдарымен қамтамасыз етілсін.

7.     Ашиткова Т.А. сайын білім бөлімін «Қамқорлық» қайырымдылық акциясының қорытындысы туралы хабарласын,12.02.2017 жылы білім бөліміне фотоматериалмен текстік ақпарат жіберілсін.

8.     Осы бұйрықтың  орындалуын  бақылау өзіме қалдырамын.

Мектеп директоры:                             Майер Т.К.

Бұйрықпен танысқан:

Хикимова Г. А.