« Әскери – спорттық мерекесін өткізу туралы»

Сандықтау ауданы                                             Отдел образования

білім бөлімінің                                                   Сандыктауского района

«Широковская негізгі мектебі»                          государственноеучреждение

мемлекеттік мекемесі                                      «Широковская основная школа»

18.04.2017 № 15

« Әскери – спорттық мерекесін өткізу туралы»

Біздің Отанымыздың қажетті болашақ қорғаушылары мен азаматтарына серіктестік, ерлік, батылдық, патриотизмдік сезімдерін тәрбиелеу мақсатында.

БҰЙЫРАМЫН:

1.    Әскери – спорттық мерекесін  6 мамырда ұйымдастырылсын және өткізілсін.

2.    Дене шынықтыру мұғалімі Н. А. Плотниковаға, А.В. Зубовқа,  ұйымдастырушы Е. М. Писареваға  іс – шаралардың жоспарын дайындасын және жетілдірсін.

3.    Осы бұйрыкты мектеп ұжымы мен оқушыларына жеткізілсін.

Мектеп директоры:                       Т.К. Майер

Бұйрықпен танысқан:                     А. В. Зубов