«2017 жылғы жазғы демалыс кезеңінде балаларды жұмыспен қамту және сауықтыру, демалыстарын ұйымдастыру туралы»

01.06.2017

Сандықтау ауданы                                             Отдел образования

білім бөлімінің                       Сандыктауского района

«Широковская негізгі мектебі»                    коммунальное

коммуналдық                                          государственное учреждение

мемлекеттік мекемесі                          «Широковская основная школа»

БҰЙРЫҚ                                                                            ПРИКАЗ

2017 жылғы 24 мамырдан № 21

«2017 жылғы жазғы демалыс кезеңінде балаларды жұмыспен қамту және сауықтыру, демалыстарын  ұйымдастыру туралы»

Қазақстан Республикасы премьер-министрінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 86-р өкімімен сәйкес, балалар құқығы туралы Конвенциясының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы «Білім туралы» Заңының 19 бабының 1.3 тармағының орындалуына, балаларды жұмыспен қамту және сауықтыру демалыстарын ұйымдастыру үшін қажетті жағдай құрастыру, құқық бұзуды алдына ала, 2017 жылғы жазғы демалыс кезеңінде кәмелетке толмағандардың арасында қараусыз және панасыздықтар мақсатында   БҰЙЫРАМЫН:

1.     2017 жылғы жазғы демалыс кезеңіндегі балаларды жұмыспен қамту және сауықтыру, демалыстарын ұйымдастыру туралы «Жаз – 2017» мектептік бағдарлама бекітілсін.

2.     Балаларды жұмыспен қамту және сауықтыру, демалыстарын ұйымдастыру бойынша бақылауды іске асыру мақсатымен комиссия келесі құрамында құрылсын:

Комиссия төрайымы – Майер Т.К., директор

Комиссия мүшелері – Писарева Е.М., ұйымдастырушы

Плотникова Т.Н., мұғалім

Ашиткова Т.А., психолог

Денисова Н.В., ата-аналар комитетінің мүшесі.

3.     Мектеп ішіндегі «Солнышко» күндіз келуі  2 мезгілде құрастырылсын:

1-ші мезгіл (02 маусымнан 16 маусымға дейін) сағат 8:45-тен 14:00-ге дейін демеуші қаражат пен ата-аналар қаражаттары есебімен екі рет ыстық тамақтанумен. Оқушылардың қамтуы - 20 адам. Балалық алаңының 1 мезгіл жұмысын ұйымдастыруға, барлық бұқаралық шараларды  ұйымдастыру және

өткізуге, қажетті құжаттарды жүргізуге, балалардың бос уақытын дұрыс ұйымдастыруға, мектепте болған уақытта сенген балалардың денсаулығы мен өміріне, ҚТ ережелерін   балалармен  орындауға Плотникова Н.А. жауаптылығы арттырылсын.

2-ші мезгіл (19 маусымнан 30 маусымға дейін) сағат 8.45-тен 14.00-ге дейін демеуші қаражат есебімен екі рет ыстық тамақтанумен. оқушылардың қамтуы 20 адам. Балалық алаңының 2 мезгіл жұмысын ұйымдастыруға,барлық бұқаралық шараларды ұйымдастыру және өткізуге, қажетті құжаттарды жүргізуге, балалардың бос уақытын дұрыс ұйымдастыруға, мектепке болған уақытта сенген балалардың денсаулығы мен өміріне, жауаптылығы ҚТ ережелерін балалармен орындауға Плотникова Т.Н. арттырылсын. Балалық алаңының 2 мезгіліне аспазшы болып Денисова Н.В. тағайындалсын.

Балалардың дұрыс тамақтануын ұйымдастыруға, тамақты сапалы дайындауға, барлық санитарлық –гигиеналық талаптарын орындауға, ыдыстарға талап қоюға жауаптылығын оған арттырылсын.

Оқушылардың балалар лагерінде денсаулығы мен өміріне жауапты болып Хикимова Г.А. тағайындалсын.

4.     9 сынып оқушыларының санынан құрылыс бригадасы құрылсын, жауапты болып Зубов А.В.,  Ашиткова Т.А. тағайындалсын.

5.     3-8 сынып оқушылары санынан көркейту және аббаттандыру    бойынша тобы құрылсын, жауапты болып Парашина Р.А., Дынько Г.В.,     Зубов А.В., Баймағамбетова С.А., АшитковаТ.А., Мақанова Ү.Ж.    тағайындалсын.

6.     5-8 сынып оқушылары үшін  профильді лингвистикалық лагерь (12 маусымнан 17 маусымға дейін) ұйымдастырылсын. Жетекші болып Майер Т.К. тағайындалсын.

7.     0 сынып оқушылары үшін  «Бірінші сынып» клубы 3 шілдеден 30 шілдеге  дейін ұйымдастырылсын. Жауаптылар: Парашина Р.А., Ашиткова Т.А.

8.     Әлеуметтік-қорғаусыз категориясынан қала сыртындағы лагерьге демалуға қамтамасыз етілсін: Батт Полинаны.

9.      «Вокалдық», «Өлкетану», «Театрлық» қызығушылығы бойынша үйірме, «Жымию», «Психологиялық  көңіл-күй», «Сезімнің сиқырлы елі», «Компьютерлік клубы», «Спорттық алаңы (дойбы, волейбол, футбол, баскетбол,  лапта), «Жас математик», «Математикалық», «Епті қол»,  «Қазақ тілін меңгереміз», «Do you know English well?» ұйымдастырылсын.

10. Мектеп психологы Т.А.Ашитковаға тәуекел топтағы балалар мен    әлеуметтік -қорғаусыз отбастарынан балалардың демалу мен жұмыспен қамтуын тегі бойынша есеп жүргізсін.

11. Барлық жауаптыларға балалардың денсаулығы мен өмірлерін сақтауды, олардың суда қауіпсіздігі, сондай-ақ өртке қарсы қауіпсіздігін қамтамасыз етілсін.

12.  Е.М. Писареваға, ай сайын 18 күні білім бөліміне жазғы денсаулық сақтау компаниясының жүрісі туралы ақпарат берсін, 2017 жылғы 18 тамызға дейін – қорытынды есеп.

13. Осы бұйрықтың орындалу бақылауын өзіме қалдырамын.

Мектеп директоры:   Т.К.Майер

Бұйрықпен танысқан: