«Мектепке жол» акциясын өткізу және «Жалпыға міндетті оқу бойынша комиссиясын құру туралы»

03.08.2017

Сандықтау ауданы                                           Отдел образования

білім бөлімінің                                                  Сандыктауского района

«Широковская негізгі мектебі»                        государственное учреждение

мемлекеттік мекемесі                                     «Широковская основная  школа»

29.07.2017 №25

Ақмола облысының 2017 жылғы 25шілдедегі  № 219 білім басқармасының негізінде, «Сандықтау ауданының білім бөлімі» ММ 2017 жылғы 26 шілдедегі

№01-31/1009 «Мектепке жол» акциясын өткізу туралы» ақпаратқы негізінде

БҰЙЫРАМЫН:

1.     «Мектепке жол» акциясын өткізу үшін  мектеп ішіндегі комиссия құрамы құрылсын:

Торайым : Майер Татьяна Константиновна

Комиссия мүшелері: Ашиткова Татьяна Александровна, Баймағамбетова Сария Ашкенқызы, Денисова Наталья Васильевна, Писарева Елена Михайловна.

2.     «Мектепке жол» акциясын 2017 жылғы 1 тамыздан 30 қыркүйекке дейін ұйымдастырсын және өткізсін.

3.     Акцияны өткізу жоспарын жасасын және бекітсін.

4.     Әлеуметтік-қорғаусыз балаларды киіммен, аяқ киіммен, оқу құралдарымен қамтамасыз ету бойынша жұмыс қабылдансын.

5.     2017 жылғы 20 тамызға дейін аула бойынша тексеруді өткізсін, 0 жастан 18 жасқа дейінгі балалардың тізімін құрсын, колледждер мен лицейдегі оқушыларға көңіл бөлсін.

6.     Жауапты тұлға болып психолог Ашиткова Т.А. тағайындалсын.

Директор:    ________________Майер Т.К.

Бұйрықпен танысқан:                                          С.А.Баймағамбетова